Membraninio diskinio oro difuzoriaus stovas

Membraninio diskinio oro difuzoriaus stovas

Gamintojas: Erum
Prekės kodas: E1SC110
Prekė: Išsiųsime per 4-8 darbo dienos
Membraninio diskinio oro difuzoriaus stovas

Nuo šiol, įsigijus diskinį membraninį difuzorių bei orapūtę tvenkiniui aeruoti, Jums nebereikės galvoti, kaip tvarkingai sumontuoti efektingai veikiančią tvenkinio aeracijos sistemą.

Įsigijus šį specialų stovą Jums reikės tik prisukti prie jo membraninį diskinį difuzorių pvz., Jaeger, Matala), tvirtai prijungti oro padavimo žarną ir nuo liepto arba iš valties nuleisti stovą į norimą aeruoti tvenkinio vietą. Tada įsigytą tinkamą orapūtę įjunkite į elektros lizdą. Viskas – Jūsų tvenkinio aeracijos sistema su membraniniu difuzoriumi veikia.

Šis profesionalus membraninio difuzoriaus stovas gaminamas iš PVC vamzdžių (50mm Ø) ir įvairių PVC jungčių. Klijuojama specialiai PVC vamzdžiams ir jungtims skirtais klijais. Jungties oro žarnai matmenys - 10 mm, 18 mm, 25 mm. Šio stovo konstrukcija stabili ir tvirta. Pro atsukamas angas užpildžius stovo padą Jūsų pasirinktu užpildu (žvyras, smėlis ar kitos medžiagos) ir panardinus į vandenį, viduje esantis oras pasišalina per skylutes, todėl stovas stabiliai stovi nuleidimo vietoje. Membraninis difuzorius nuo dugno bus pakeltas 50 cm. Dėka specialios vidinės stovo konstrukcijos orapūtės pučiamas oras nuo jungties oro žarnai kyla tik į viršų, į membraninį difuzorių, ir per jį išpučiamas smulkiais oro burbuliukais, kurie skatina deguonies įsisavinimą bei sukuria vandens judėjimą. Rekomenduojama pririšti virvę su plūduru, kuri palengvins stovo nuleidimą - ištraukimą į/iš vandens telkinį(io), ir visada tiksliai žinosite, kur yra stovas, taip pat perspėsite žvejus apie tvenkinyje esantį kliuvinį.

Tipas
Modelis Stovas

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Erum International © 2022 | Sprendimas Vialaurea